“Litru! I vodu! Vadi litru, otpri vodu, daj nam piti sim! Celi dan smo v kukuruzi klipa trgali. Jen odojek, grah šalata pa i purica…” Originalni video spot iako star još uvijek je i gledan i smiješan. Samo od rujna prošle godine spot “pirliupa” pogledan je više od 11 tisuća puta. Zagorci se dobro zabavljaju na svoj račun i stvarno je šteta što to ne polazi i drugima za rukom.


[youtube WcCI6fpxbHg nolink]