– Ustajem svako jutro u pet sati, radim do pola tri i idem kući plačući,- priča Terezija Surovčak, radnica Kamenskog za Infopunkt.tv.


Sve do prije nekoliko dana ona i njene kolegice samo radile, radile i radile… plaću nisu dobivale. Uz pomoć studenata shvatile da kraja izrabljivanju neće biti, ako si same ne pomognu.

[infopunkt 2269&video=05 nolink]