U povodu smrti novinara i publicista Milorada Bibića Mosora, zagrebački gradonačelnik uputio je obitelji izraze sućuti:
Duboko me potresla vijest o smrti Milorada Bibića Mosora, čovjeka koji je radio ono što je volio i koji nas je nebrojeno puta razveseljavao britkim i duhovitim tekstovima i komentarima.

Napustio nas je odličan novinar, dobra duša splitskog žurnalizma kako su ga nazivale kolege i čovjek iznimne osobnosti. Nedostajat će obitelji i prijateljima, svojoj brojnoj publici i štovateljima te svima nama koji smo imali čast poznavati ga.









