U ponedjeljak, 27. veljače, u 11,00 sati, u zgradi Gradske uprave, Trg S. Radića 1 (dvorana 372), gradonačelnik Milan Bandić uručit će stipendije učenicima i studentima s invaliditetom.


Za tekuću školsku/akademsku godinu bit će dodijeljeno 10 stipendija (sedam za učenike i tri za studente s invaliditetom) sukladno Zagrebačkoj strategiji izjednačavanja mogućnosti za osobe s invaliditetom, u razdoblju od 2011. do 2015.