U povodu Valentinova, u utorak, 14. veljače, u 11,00 sati na Trgu bana Jelačića, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić sa suradnicima, družit će se sa sugrađanima uz tradicionalne ruže i krafne.