U srijedu, 15. veljače, u 11,00 sati, u zgradi Gradske uprave, Trg S. Radića 1 (dvorana 372), u nazočnosti gradonačelnika Milana Bandića, predstavnici Gradskog ureda za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet održat će prezentaciju Projekta e-Redar.

Grad Zagreb je pokrenuo izradu ovog Projekta kako bi se objedinjavanjem svih informacija o radovima u gradu omogućila što bolja suradnja svih koji sudjeluju u radovima, posebice između Grada i podružnica Holdinga, koje su najčešći izvođači.









