“Dok je vas, najboljih, ne moramo brinuti za zagrebačku i hrvatsku budućnost,” poručio je danas gradonačelnik Milan Bandić stipendistima Grada Zagreba za školsku godinu 2010. /2011.
Na prigodnoj svečanosti u palači Dverce najboljim srednjoškolcima su uručene odluke o dodjeli stipendije u iznosu od dvije tisuće kuna. Od 80 stipendista najviše ih je, čak 62-oje, iz gimnazija. Stipendista iz umjetničkih škola je 11-oro, a iz strukovnih sedmero.
Za dodjelu stipendija u Gradu je bilo raspisano čak 19 natječaja. Povjerenstvo je selekcijom odabralo najbolje, a gradonačelnik Bandić je istakao kako je to učinjeno na najpošteniji i najtransparentniji način.

[nggallery id=366]









Pohvale stipendistima!