U srijedu, 29. veljače, u 12,00 sati, u palači Dverce, Katarinin trg 6, gradonačelnik Milan Bandić uručit će učenicima srednjih škola zaključke o stipendijama Grada Zagreba za školsku godinu 2011./2012.
Na temelju Natječaja, a prema uvjetima Odluke o Stipendiji Grada Zagreba, stipendije će dobiti 89 učenika, od kojih 67 iz zagrebačkih gimnazija, 16 iz umjetničkih škola i šest učenika koji pohađaju strukovne škole.









