Povodom Britanskih dana u Zagrebu, veleposlanik Velike Britanije David Blunt odigrao je partiju carlinga na Trgu bana Jelačića sa saborskim zastupnicima. Ljuti suparnici u sabornici, HDZ i SDP, ovoga puta udružili su snage i zaigrali protiv djelatnika veleposlanstva. S koliko strasti, uvjerite se sami na fotografijama koje je snimio Cropixov Damjan Tadić.
Igra na ledu vratila je sredovječne zastupnike u mladost i napokon na često suviše ozbiljna lica navukla osmjehe.

[nggallery id=380]








