U četvrtak, 23. veljače, u 11,30 sati, gradonačelnik Milan Bandić posjetit će hrvatske ratne vojne invalide Grada Zagreba koji su, u organizaciji Gradskog ureda za zdravstvo i branitelje – Odjela za branitelje, na dvotjednoj rehabilitaciji u Krapinskim toplicama.