Danas, 14. veljače, u 16,00 sati, u palači Dverce, Katarinin trg 6, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić priređuje prijem za predstavnike klubova koji sudjeluju na završnom turniru Kupa Krešimira Ćosića i predstavnike Hrvatskog košarkaškog saveza.


Završni turnir održat će se 15. i 16. veljače u sportskoj dvorani Trnsko.