U utorak, 14. veljače, u 10,30 sati, na uglu Praške i Trga bana J. Jelačića (početna stanica tramvaja organiziranog za navedenu akciju), gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić pridružit će se javnozdravstvenoj akciji pod nazivom Trijezni tramvaj.


Ovu tradicionalnu akciju organizira Gradski ured za zdravstvo i branitelje u suradnji sa Zajednicom klubova liječenih alkoholičara, s ciljem dizanja javne svijesti o štetnosti prekomjernog konzumiranja alkohola i posljedica za pojedinca, obitelj te cijelu zajednicu.