Trnsko je najbolje… Ovo su baš zajebani stihovi… Ja i dalje živim u Trnskom i predivno je… Tako su video i svoj kvart na YouTube komentirali sadašnji i bivši stanovnici. Najstarije novozagrebačko naselje slavi pola stoljeća i malo stare sentimentalnosti nije na odmet.


[youtube 8dQJA5HWWN8 nolink]