Interijer centar, salon namještaja u paviljonu 12 na Zagrebačkom velesajmu u ponedjeljak, 17. siječnja ponovno će otvoriti vrata posjetiteljima. Nakon požara u veljači prošle godine bio je premješten na drugu lokaciju, a sada je vraća u nekadašnji, novouređeni prostor. Otvorenje će biti u 17 sati i tim povodom bit će prigodna sniženja proizvoda za kuću i dom od 10 do 50 posto.
Bogatu ponudu namještaja, dnevnih, spavaćih i dječjih soba, kuhinja, blagovaonica, dječje opreme, uredskog namještaja i podnih obloga za kupce osiguralo je 30 tvrtki koje nude svoju robu na jednom mjestu.








