Većini Zagrepčana subota je neradni dan koji su iskoristili za šetnje i uživanje na otvorenom. Dok su se turisti slikali ispred gradskih znamenitosti i upoznavali Zagreb, mnogi su požurili do kafića i nakon shoppinga beskrajno čavrljali s prijateljicama i poznanicima. Na Cvjetnom se jedva pronalazilo mjesto.
Zaljubljenima su i dalje najdraži parkovi, ali osim njih i drugi su uživali u hladovini drveća. Vjerojatno potpuno novo iskustvo na Zrinjevcu imao je mališan koji se provezao u turističkoj kočiji dok je u blizini majstor zvuka svirao na bocama.
Nadamo se da ste i vi bili među onima koji su danas uživali u Zagrebu.

FOTOGALERIJA: Subota na gradskim trgovima i u parkovima by Renato Branđolica
[nggallery id=533]








