Karla Kaić, Željko Joksimović i Jovana JankovićSIA Home Fashion, poznati švedski brand namijenjen uređenju i dekoraciji doma i unutarnjih prostora, nakon svog prvog zagrebačkog showrooma u trgovačkom centru Cascade, otvorio je dućan i u Masarykovoj ulici.


Otvorenje je privuklo mnoga poznata lica, evo tek nekih: Iva Balaban, Iva i Hrvoje Balent, Andrea i Hrvoje Čermak, Iris Androšević Pinjuh, Draga i Mario Stanić… Otvorenju nije odolio ni gost iz Beograda, pjevač Željko Joksimović koji je došao s djevojkom Jovanom Janković.

Privlačnost SIA home fashiona je u tome što njezin dizajnerski tim svake sezone osmišljava unikatne dekoracije koje prostor stanovanja čine jedinstvenim i posebnim, bilo da je riječ o ambijentalnom, rustikalnom, retro ili minimalističkom stilu.

Naime, samo je nekoliko sitnica potrebno da dom zablista u potpuno novom ruhu, a u toj igri svatko sam određuje trendove slijedeći svoje vizije i ideje ovisno o vlastitom senzibilitetu.

Više o brandu na: www.sia-homefashion.com

[nggallery id=274]