Preko facebook grupe Online-Zagreb (https://www.facebook.com/groups/online.zagreb?ap=1) koja je namijena razgovoru o zagrebačkim temama, civilnom društvu, fondovima EU i svemu ostalom što nam padne na pamet, a nikoga ne vrijeđa stigao i ovaj video sa skladbom toliko poznatom da je teško biti nesentimentalan. Hvala prijatelju Gurdi Edibu i plemenitanu s YouTube
[youtube HFgAhEOzUJc nolink]


