Među prosvjednicima koji su večeras nastupili na Cvjetnom trgu je i dečko koji će reći, ako treba, da je on zapalio zastavu HDZ-a. Kaže, ležat će i deset godina jer mu je “pun kurac ove vlade”. Što se izbora tiče poručuje: “Koji kurac 2012-e! Koji kurac! Sada! Sada!”
Sljedeći prosvjed najavljen je za nedjelju.
[youtube -qpWuO4nywQ nolink]







