Izvor:
www.zagreb.hr
Gradski ured za poljoprivredu i šumarstvo pozvao je poljoprivrednike s područja Grada Zagreba da se jave na besplatnu radionicu. Neće požaliti jer cilj je upoznati se s mogućnostima korištenja sredstava iz pretpristupnih fondova EU.
Radionica za vinogradare, voćare i povrćare održat će se u četvrtak 15. travnja 2010. u Aveniji Dubrovnik 12 (Porezna uprava Novi Zagreb) s početkom u 9,00 sati.
Radionica za proizvođače – stočare i ratare, održat će se u petak 16. travnja 2010. u Aveniji Dubrovnik 12 (Porezna uprava Novi Zagreb) s početkom u 9,00 sati.
S obzirom na ograničen broj mjesta zainteresirani trebaju najaviti svoj dolazak najkasnije do 14. travnja na telefon 01/658-5659 (gđa. Branka Mrakužić).








