Nakon kraće pauze, Mali piknik se – u suradnji s Turističkom zajednicom grada Zagreba – vraća na raspored ljetnih događanja, a svoje dekice s pogledom na grad rasprostrt će svakog petka u srpnju među ljetnikovcima Rokovog perivoja.


Nakon niza godina održavanja u parku Bele IV, zbog obnove bivše zgrade Državnog hidrometeorološkog zavoda, Mali piknik seli u jednu od najljepših gradskih zelenih oaza, Rokov perivoj. Tamo će ponovno okupiti sretne ljude i male lokalne proizvođače, uz pregršt finih poslastica i posebnih trenutaka. Slijedeći je na redu 18.07.2025. 18:00h – 23:00h.

Jedna od najljepših gradskih lokacija, dekice s pogledom na grad, opuštena i intimna atmosfera, paleta domaćih okusa s Malog placa, sretni i bosonogi ljudi… Sve to i ovoga ljeta donosi popularni Mali piknik jedno od najšarmantnijih gradskih događanja!