Tko će se šetati pistom HTC Cro a Portera odlučivalo se jučer na castingu održanom u Plaza Baru. Zanimanje za ovaj posao pokazale su djevojke i mladići iz vodećih hrvatskih modnih agencija. Naime, uz poznata lica organizatori su odlučili pružiti priliku i onima koji će to tek postati.
Konkurencija je jaka, barem kada je o izgledu riječ. Veliki je izazov u karijeri nositi odjeću dizajnera poput Matije Vujice, Andreje Bistričić, Đurđice Vorkapić ili Elfsa. Oni su za predstavljanje svojih novih kolekcija odlučili dati priliku i novim licima. Uz već afirmirane strpljivo su na castingu čekali svoj red da bi se pokazali u što boljem svjetlu.
Uz casting direktoricu Slađanu Divjak sve je s velikim zanimanjem pratio i umjetnički direktor HTC Cro a Porter Viktor Drago.

[nggallery id=436]







