Grad Zagreb obogućio je vukovarskim osnovnoškolcima put na more.
Gradonačelnik Milan Bandić susreo se s djecom iz Vukovara koja putuju u Crikvenicu na ljetovanje.
Grad Zagreb je naime organizirao sedmodnevno besplatno ljetovanje za 140 vukovarskih osnovnoškolaca u odmaralištu Stoimena u Crikvenici.
“Najmanje što možemo napraviti za našu djecu Vukovara je da ih primimo kao da su doma i sretan put im želimo do Crikvenice”, rekao je gradonačelnik Bandić.
[infopunkt 7038 2]
[infopunkt 7038 3]
Vukovarska osnovnoškolka Ivana Cindrić zahvalila se gradonačelniku Zagreba te ističe kako će se u Crikvenici kupati i zabavljati.
Zamjenica gradonačelnika Vukovara – Danijela Stanković kaže kako je putovanje djece dokaz dobre suradnje grada Vukovara i grada Zagreba.
“Da nije suradnje neka djeca ne bi vidjela more”, kaže Stanković.
[infopunkt 7038 4]
Infopunkt.tv








