Kažu da je vrijeme gripe prošlo, no mi vas pozivamo da se ponovno zarazite – i to pravom pravcatom “gitarskom groznicom” u režiji Vlatka Stefanovskog!


Jer, legendarni makedonski gitarist i naš br. orkestar Zagrebačka filharmonijau petak 5.4. u dvorani Lisinski – imaju vam puno toga za reći!

Ako ste ipak kojim slučajem pomislili kako ste od Vlatka Stefanovskog već “čuli sve”, nastup uz Zagrebačku filharmoniju rezerviran za petak u Off ciklusu Zagrebačke filharmonije dokazat će – upravo suprotno!

Hitovi poput Bistra voda, Uči me majko, karaj me, Čukni vo drvo ili Jovano, Jovanke vječne su uspješnice s Vlatkova repertoara. Ali čuti ih u novim aranžmanima sa Zagrebačkom filharmonijom pod vodstvom maestra Krešimira Batinića – e to je doista nešto off, što još sigurno niste čuli. I što zato doista – morate čuti!

Ime Vlatka Stefanovskog dobro je poznato hrvatskoj publici, kao što je i pozornica dvorane Lisinski jako dobro poznata ovom makedonskom gitarističkom virtuozu. Zagrebačka publika oduvijek je imala sklonost prema prepoznatljivom zvuku i besprijekornoj tehnici koja krasi toga izvanserijskog muzičara, stoga nema sumnje da će tako biti i u najnovijem susretu u Off ciklusu.

Dr. Stefanovski “ordinira” u petak 5.4. u Off ciklusu. Stoga, isključite probleme i uključite glazbu. Izlječenje je – zagarantirano!

 

RASPORED OFF CIKLUSA – SEZONA 2018./2019.

Petak, 5.4.2019.

GUITAR FEVER by VLATKO STEFANOVSKI 

VLATKO STEFANOVSKI legendarni makedonski gitarist

KREŠIMIR BATINIĆ dirigent

“Groznica gitarske večeri” u režiji legendarnog makedonskog glazbenika i nekadašnjeg frontmana grupe Leb i sol

Petak, 3.5.2019.

FILMSKA GLAZBA GALA

Gala večer najljepših stranica filmske glazbe u simfonijskom ruhu velikog orkestra Zagrebačke filharmonije