Jurica Meić, gradski zastupnik SDP-a, kriv je za klevetu na račun gradonačelnika Milana Bandića, odlučila je danas sutkinja Općinskog kaznenog suda u Zagrebu, a Meićev odvjetnik Mladen Prka već je najavio žalbu na tu prvostupanjsku presudu .Riječ je o postupku koji je pokušao rasplesti tko je koga klevetao i uvrijedio na burnoj sjednici Gradske skupštine u travnju 2011. godine kada se raspravljalo o garaži Tomislava Horvatinčića na Cvjetnom trgu. Bandić je prvi podnio tužbu za klevetu protiv SDP-ova zastupnika, a sporna je bila njegova rečenica da Bandić krade. (www.jutarnji.hr)
Sign in
Welcome! Log into your account
Forgot your password? Get help
Impressum
Password recovery
Recover your password
A password will be e-mailed to you.








