“Bravo dalmatinac, odlična snimka! brzina ti je vrlina! odličan koncert!!!!”, “kad si prije uspio uploadat hahaha :) najbolji koncert ikada!”, “svaka čast na uploadu!!!!” neki su od komentara na snimke zagrebačkog koncerta Bon Jovia koje je na YouTube podigao dalmatinac2010.
Living on a Prayer i Bad Madicine odmah su poslušali ljudi koji su bili na koncertu, želeći bar još malo produžiti dobre vibracije iz Makismira.
[youtube Bvcie_JMta0 nolink]
[youtube IFCrKEwJIL0 nolink]
[youtube SknHq1Yr3gM nolink]







