U prometnoj nesreći koja se dogodila na Trešnjevci oko 19 sati sudjelovao je taksi Cammeo. Automobil je razbijen s prednje strane a tko je kriv ne zna još niti policija. Dojave o teže ozlijeđenima za sada nema pa se nadamao da je ipak riječ samo o materijalnoj šteti.
Inače, zagrebački taksisti, odnosno koncesionari taksi prijevoza, ratuju već mjesecima no ovaj događaj teško je povezati s njihovim sukobima koji znaju kulminirati i fizičkim obračunima. Povratak s posla, gužve, umor i povećana izloženost stresu vrlo lako mogu svakoga učiniti akterom sličnog događaja.
Cammeo se u posljednje vrijeme suočava s podosta poteškoća. Ne samo što konkurencija – Radio Taxi Zagreb – traži zabranu njegovog rada zbog, kako kažu, kršenja Zakona o prijevozu u cestovnom prometu i Gradske odluke o autotaksi prijevozu na području Zagreba, nego i jer su vozači nezadovoljni.
O uzrocima prometne nesreće znat ćemo više sutra.






I novinari i Cammeo to rade namjerno samo da bi se vidjele reklame. Skršili su trideset auta u nepuna dva mjeseca samo da se u novinama vide reklame, i koštalo ih je MANJE nego plaćeni oglasi. Još zbrojite usmenu predaju stranaka koje su se vozile! Ludilo od reklamne kampanje.
ma kako nisu krivi stari taksisti, svjedok sam da je tim raskršćem jedan sumljivi prošao ni sat vremena prije
jadno…mogao je zbog gladnog Koste nekog i ubiti, jednako tako i sebe…ali glavno je da se tvoja guzica jeftino vozi…valjda se neće baš dok tebe vozi razbit…a poslije može i krepat…doći će drugi na postrojavanje, šaku tableta, čačkalice u oči pa dok ide…žgadijo…
Sam novinar priznaje: mislio sam, mislio…i smislio kako to povezati s Radio taksi Zagreb – nikakve veze nema, a to mora biti sumnjivo…
Ajde se ostavite taksista radio taksija Zagreb…jos cete reci da ih ganjaju po cesti i namjerno se sudaraju. Ajde radije pogledajte kako i kojom brzinom voze taksisti camea! Pa nisu bas svi ljudi blesavi da nasjednu na vase glupe clanke i komentare
Članak je ok… Je da konkurencija smeta monopolistima u gradu Zagrebu ali se nadam da Cammeo zna što radi i da ima dovoljno živaca i strpljenja da sve to pretrpi. Moja podrška Cammeo taksiju i palac gore….:) Josip