U nedjelju, 26. veljače, u 11,00 sati, kod Boćarskog doma na Prisavlju, gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić pozdravit će sudionike 4. savskog polumaratona na nasipu i, ujedno kao pokrovitelj, označiti start utrke.


Polumaraton se održava u organizaciji Atletskog kluba Sljeme, start i cilj utrke su kod Boćarskog doma, a tristotinjak sudionika trčat će po nasipu i makadamu krug preko Jankomirskog i pješačkog mosta.