Postoji li netko tko dosad nije razmišljao o odlasku i radu u inozemstvu? Sumnjamo.
Jeste li vi ikada radili “vani”? A pokušali?
Podijelite svoju pricu!
Kako?
Provjerite u ovom kratkom (30 s) videu!
Postoji li netko tko dosad nije razmišljao o odlasku i radu u inozemstvu? Sumnjamo.
Jeste li vi ikada radili “vani”? A pokušali?
Podijelite svoju pricu!
Kako?
Provjerite u ovom kratkom (30 s) videu!