U Svetoj Klari oko 16 sati zapalila se elektrolokomotiva zbog čega je došlo do zastoja u željezničkom i cestovnom prometu. Radi sigurnosti na pružnim prijelazima su spuštene rampe. Vatra je ugašena u 16.42 sata i promet se normalizira, javila je policija.
Što je razlog zapaljenja lokomotive utvrdit će se očevidom. Na nju nisu bile priključene nikakve kompozicije nego je bila sama u vožnji.








