bebeZapočela je isplata pomoći Grada Zagreba za opremu novorođenog djeteta, javio je Gradski ured za zdravstvo i branitelje.


Novčanu pomoć primit će korisnici za opremu novorođenog prvog, drugog, trećeg i svakog daljnjeg djeteta koji su to pravo ostvarili u kolovozu 2009. te u kolovozu 2010. godine, zatim korisnici prava za treće i svako daljnje dijete koji su pravo ostvarili u kolovozu 2006., kolovozu 2007., kolovozu 2008. i kolovozu 2009. godine.

Rok za podnošenje zahtjeva za nove korisnike prava na pomoć za opremu novorođenog djeteta je šest mjeseci od dana rođenja djeteta.

5 Komentari

  1. zanima me dokada če kasniti novčana naknada za novorođenčad-pa od prošle godine kasni 3mjeseca .to nije uredu..lani,,06.09.2010-ove još nema ,,prestrašno

  2. dali znate kada kece isplata za dijete koje je rođeno prosle godine u 6 mjesecu,papiri su predani krajem tog mjeseca.