Mljekari nisu uspjeli postići dogovor s ministrom poljoprivrede Tihomirom Jakovinom.
”Ministar je rekao da ništa od 42 lipe iako smatramo da je to protuzakonito i rekao nam je da idemo u pravnu bitku s kompanijom Dukat” rekao je dopredsjednik Hrvatskog saveza udruga proizvođača Branko Zorić, nakon razgovora s ministrom.
U ministarstvu navodno više ne žele ni čuti za nikakve intervencije na tržištu.
Mljekari trenutno nisu znali odgovoriti što će dalje već su rekli da se o tome tek trebaju dogovoriti.
Izvor: www.infopunkt.tv









