Projekt “Promicanje zdravlja u lokalnoj zajednici”, pokrenut s ciljem boljeg razumijevanja zdravlja kao temeljnog prava svakog čovjeka, nastavlja se idućeg tjedna – 13., 16. i 17. travnja. Projekt je inicijativa Gradskog ureda za zdravstvo, a provodi se u suradnji sa Službom za mjesnu samoupravu i zdravstvenim ustanovama Grada Zagreba.
Prvo predavanje, u ponedjeljak 13. travnja u 18 sati, održat će se u objektu Mjesnog odbora “Ivan Mažuranić” (Vrpoljska 10), a uslijedit će drugo, u četvrtak 16. travnja u 17 sati i to u objektu Područnog ureda Susedgrad (Sigetje 2), oba na istu temu: “Vježbe za prevenciju i olakšavanje cervikalnih i lumbalnih sindroma”, Doma zdravlja zapad.
Osim toga, taj isti četvrtak, 16. travnja (17h), održat će se predavanje u objektu Mjesnog odbora “Peščenica” (Njegoševa 10), na temu KOPB i pušenje i Alergijske bolesti dišnog sustava, Poliklinike za bolesti dišnog sustava.
Tjedan završava u petak, 17. travnja u 18 sati, u objektu Mjesnog odbora “Studentski grad” (Vile Velebita 10/3) predavanjem Doma zdravlja Centar na temu Važnost pravilnog održavanja oralne higijene i povezanost sa sistematskim bolestima.









