Predsjednik Gradske skupštine Grada Zagreba Darinko Kosor, poručio je nakon današnjeg prosvjeda sindikata Zagrebačkog holdinga:
„Prodaje komunalnih tvrtki u vlasništvu Grada nema i neće ih biti! Načelno podržavam prosvjed jer je to legitiman način na koji nezadovoljni građani i radnici Holdinga mogu izraziti svoje mišljenje, a Gradska skupština je predstavničko tijelo čije su zastupnike birali upravo ti isti građani i naša je dužnost saslušati ih. Ipak, u ovom prosvjedu moramo razlikovati dvije interesne skupine: onu sindikalnu koja predstavlja zaposlenike Zagrebačkog holdinga koji se boje za svoja radna mjesta i egzistenciju, ali i onu političku koja nije na lokalnim izborima dobila dovoljnu podršku građana da bi imala mandat u Gradskoj skupštini pa na ovaj način iznose svoje političke stavove.“
Kosor o prosvjedu sindikata Zagrebačkog holdinga
Sign in
Welcome! Log into your account
Forgot your password? Get help
Impressum
Password recovery
Recover your password
A password will be e-mailed to you.


