susshi

Ovu subotu, 15.11. s početkom u 09:00h održava se sada već četvrta po redu sushi akademija u Hrvatskoj.


U preuređenom i novotvorenom ambijentu japanskog restorana Akamaru u Bogovićevoj 3 u Zagrebu, iz subote u subotu polaznici imaju priliku uz stručno vodstvo chefa Roberta Horvata naučiti sve tajne pripremanja sushija.

Ove subote posebni gosti i polaznici akademije biti će

Barbara Kolar, Zlatan Zuhrić Zuhra, Mia Begović, Lana Jurčević i Anja Alavanja.

Akademija se inače odvija svake subote po 4 sata s početkom u 09:00h, a cijena za polaznike je 300kn.Chef Horvat pronaći će vremena za svakoga od njih i naučiti ih svim tajnama koje žele znati! Zanimljivoj atmosferi ove subote pridonijeti će i japanski gongisti! Gong – “Kane”  u obliku zvona često se svira u japanskoj narodnoj glazbi ili Min’yō. Obično visi na vrpci, svirač ga jednom rukom drži, a drugom ozvučuje – udara specijalnom palicom. Ne sumnjamo da će ovi zvukovi razbuditi Zagreb u rano jutro, donijeti dašak Japana u našu metropolu i zainteresirati slučajne prolaznike.

 Vidimo se u sutra, u subotu 15.11. u 09:00h, u Akamaru japanskom restoranu (Bogovićeva 3)!