“Ostali smo bez benzina. I bez posla”, jedino je što su zagrebački taksisti htjeli komentirati nakon što su saznali da se u Skupštini neće raspravljati o prijedlogu gradske uprave koji je za njih bio povoljniji od prijedloga klubova zastupnika u skupštini.


Taksisti su blokirali promet na više lokacija zbog čega je otežan javni prijevoz tramvajem kroz središte grada i autobusnim linijama 150 (Garaža Tuškanac – Gornji grad) i 105 (Britanski trg – Kaptol) koja nije prometovala preko Ilirskog trga.

[infopunkt 2352&video=01 nolink]