Tradicionalni doček Nove godine u HNK-u u Zagrebu ponovno dolazi u jednom od svojih najraskošnijih izdanja s gala večerom u foajeu i ekskluzivnim programom za 100 gostiju koji će ovu noć učiniti zaista posebnom.


Silvestarska večer započinje najboljom mogućom kazališnom uvertirom: operetom Šišmiš Johanna Straussa ml. u režiji Krešimira Dolenčića.

Nakon predstave, gosti će večer nastaviti u čarobnom ambijentu foajea HNK-a, uz pažljivo kreirane blagdanske delicije u sljedovima, bogatu selekciju hrvatskih vina i pića.

U glazbenom dijelu programa nastupit će Irma Dragičević s bendom te Leon Košavić koji će te iste večeri u opereti Šišmišnastupiti i na pozornici HNK-a u ulozi dr. Falkea.
 

Nakon ponoći slijedi vrhunac večeri, ples na pozornici HNK-a, iskustvo koje iz godine u godinu oduševljava goste i ostaje jedno od najposebnijih obilježja našega dočeka.
 

Paket dočeka Nove godine uključuje:

  • Ulaznica za ložu (1. kat) za operetu Šišmiš od 18:00 do 20:30
  • Gala doček od 20:30 do 1:30
  • Gala večera u više sljedova uz all-inclusive ponudu pića
  • Glazbeni program: Irma Dragičević & bend, Leon Košavić
  • Ples na pozornici HNK-a poslije ponoći – jedinstveno iskustvo koje se pamti

Cijena paketa po osobi iznosi 309,00 EUR.