Riječ je o pjesmi s odličnim grooveom, vrhunskom produkcijom, inteligentnim tekstom, pamtljivom melodijom i prepoznatljivom Borisovom vokalnom ekspresijom. Autor teksta je sam Boris Štok, a glazbu i glazbenu produkciju je napravio zajedno s Darkom Terlevićem. Za miks i mastering je zaslužan Matej Zec, dok je redateljica spota Judita Gamulin, poznata po nominaciji za studentskog Oscara Američke filmske akademije, koju je zaslužila za kratkometražni film “Cvijeće”.
Singlom “Kao mi” Boris najavljuje debitantski EP “Puls”, koji će biti objavljen krajem listopada. Promocija EP-a i prvi Borisov samostalni zagrebački koncert održati će se u subotu, 4. studenog u Tvornici kulture. Cijena ulaznice u pretprodaji iznosi 30, a na dan koncerta 40 kuna.
Boris Štok – “Kao mi” – Novi singl i videospot
Sign in
Welcome! Log into your account
Forgot your password? Get help
Impressum
Password recovery
Recover your password
A password will be e-mailed to you.





