Rutinsko javljanje u trećem dnevniku HTV-a sinoć su nakratko prekinula dvojica prosvjednika iz Varšavske ulice. Tijekom javljanja uživo s terena uletjeli su u kadar novinarke Branimire Wolf i uglas poručili: “Šelebaj, Hloverka i Šprajc, sramite se!”. Uostalom, pogledajte!
[youtube azMhXto9rzY&feature=player_embedded nolink]








